15.05.2021
Navigace
Sportem proti bariérám
· Kontakty
· Vznik sdružení
· Naše cíle
· Výroční a finanční zprávy
· PROJEKTY
Výběrové řízení
· na 3 osobní automobily
Prodej výrobků:
· E-shop
· BOCCIA a příslušenství
· ZÁVĚSNÝ KUŽELNÍK
SPORT:
· iBoccia
· iKuželník
· Ostatní sporty
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Aktivity
· Besedy
· Denní centrum
· Chráněná dílna
Sociální služby
· Osobní asistence
· Nová Paka
· Hořice
Archiv
· Média o nás
· Fotogalerie
· 2011
· 2010
· 2009
· 2008
· 2007
· 2006
· videa 2008
· videa 2007
· videa 2006
Náhradní plnění
- stali jsme se plátci DPH
- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
Atletika
V roce 2008 začal náš spolupracovník Láďa Nosek s tréninkem svých svěřencú z ústavu sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích a členů našeho sdružení a zúčastnil se s nimi dvou republikových závodů v atletice. Přes velmi krátkou přípravu se naši závodníci umístili: 7x na druhém místě a 4x na místě třetím.

Náš spolupracovník a člen našeho sdružení Honza Vaněk ve stejném roce také získal na paralympiádě v Pekingu bronz v hodu kuželkou. Věříme, že jeho obrovský úspěch bude motivací pro další sportovce a povede k ještě většímu zájmu o atletiku v našem regionu.

V létě roku 2008 jsme též oslovili pana ing. Petra Kužela (vedoucí atletického oddílu v NP), který nám předběžně přislíbil možnost tréninků na atletickém stadionu v Nové Pace. Moc si této možnosti vážíme a chceme jí od roku 2009 začít využívat.
V roce 2009 bychom především potřebovali zlepšit vybavenost našich atletů, dokoupit a vyrobit speciální sportovní nářadí a pomůcky, zavést pravidelný tréninky a oslovit potencionální zájemce o atletiku z řad handicapovaných v celém našem regionu.

Pokud tedy i Vy uvažujete o tom, zda by některé z těchto sportů: hod diskem, oštěpem, míčkem a kuželkou, vrh koulí, bšěhy na krátké i dlouhé tratě, jízdy na vozíku, běhy na Petrách (chodítka podobná tříkolce bez šlapek s podporou hrudníku), atd., byl vhodný právě pro Vás, neváhejte nás kontaktovat vyplněním formuláře. Ten odešlete na adresu: spb-cr@atlas.cz, nebo poštou: o.s. Sportem proti bariérám - český ráj, U školky 488, 507 91 Stará Paka. My se Vám ozveme s dostatečným předstihem a domluvíme se s Vámi na možnostech vyzkoušet si víše uvedené sporty a na případných trénincích.

Prosím přispějte...DĚKUJEME!!!

Naši sponzoři
Vygenerované za: 0.06 sekund 1,509,978 návštěv