- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-12-08 - Vyhlášení sportovců města Nová Paka
Ve čtvrtek 8. 12. 2011 se v aule místního gymnázia v Nové Pace konalo vyhlášení nejlepších sportovců města Nová Paka. Celý program moderoval předseda sokola František Vítoch. O příjemnou atmosféru se svými vystoupeními podíleli studenti místní pedagogické školy. Z našeho sdružení byl nominován Jan Budík, vozíčkář, který se rozhodl po 31 letech strávených v ústavu v Habrovanech na Moravě postavit na vlastní nohy. Po překonávání mnoha těžkostí se svou samostatností si dokázal najít volný čas i na sport. Umístil se jako mistr České republiky v závěsném kuželníku v soutěži jednotlivců. V první lize jeho družstvo v tomto sportu hendikepovaných obsadilo 2 místo. Na třetí příčku pomohl dosadit svůj tým i v curlingu v závodu mistrovství České republiky. Je také velice aktivním a vyhledávaným rozhodčím dalšího sportu pro hendikepované a to v Boccie. Takže Honzo za celé naše sdužení , ve kterém máš své nezastupitelné místo, Ti přejeme mnoho úspěchů ve všech oblastech sportu, ale i v té Tvé samostatnosti. HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!