- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-07-16 - IV. kolo 1. ligy v iKuželníku 2011
V sobotu 16. 7. 2011 proběhlo v Dolní Kalné IV. kolo 1. ligy integrovaného závěsného kuželníku (iKuželníku).
Všech pět turnajů (kol) 1. ligy (kde je v současné chvíli zaregistrováno 15 týmů z celé ČR, organizuje naše sdružení pro Asociaci integrovaných sportů, o. s.
IV. kola se zúčastnilo 64 sportovců všech registrovaných týmů. Na první příčce se umístilo družstvo z Luže - TJ Léčebna Košumberk B (461 shozených kuželek), druzí skončil Pačáci z Nové Paky (430 kuželek) a jako třetí se umístilo družstvo z Liberce - Slavíci (423 shozených kuželek).
V jednotlivcích (neligová soutěž) skončil na prvním místě s celkovým počtem 163 shozených kuželek Milan Mrňa.
Další a poslední V. kolo turnaje v iKuželníku proběhne 27. 8. 2011 ve Staré Pace v Sokolovně, kde se rozhodne, který tým vyhraje hlavní cenu, o kterou se hraje od začátku tohoto roku. Soutěže o hlavní cenu – finanční hotovost ve výši 5 000,- Kč, se mohou účastnit pouze registrované týmy. U těch se sečtou jejich nejlepší výsledky (celkový počet shozených kuželek) ze čtyř turnajů.
Všichni příznivci závěsného kuželníku a aktivní zábavy jsou srdečně zváni. Turnaje se mohou účastnit i neregistrované týmy!!! Zájemci pište Věrce Koldové na e-mail: koldovaver@email.cz, nebo si o informace zavolejte na: 739 455 036.