- velkoobchod
- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-06-11 - III. kolo 1. ligy integrovaného závěsného kuželníku (iKuželníku) - LUŽANY

V sobotu 11. 6. 2011 proběhlo v Autokempu – Lužany u Jičína III. kolo 1. ligy integrovaného závěsného kuželníku (iKuželníku).

Všech pět turnajů (kol) 1. ligy (kde je v současné chvíli zaregistrováno 15 týmů z celé ČR, organizuje naše sdružení pro Asociaci integrovaných sportů.

III. kola se zúčastnilo 52 sportovců všech registrovaných týmů. Na první příčce se umístilo družstvo z Liberce -Zelené údolí (434 shozených kuželek), druzí skončil TJ Léčebna Košuberk Bz Luže (430 kuželek) a jako třetí se umístilo družstvo z Liberce- Slavíci(420 shozených kuželek).

V jednotlivcích (neligová soutěž) skončil na prvním místě s celkovým počtem 152 shozených kuželek Milan Mrňa.

Další kolo turnaje v iKuželníku proběhne 16. 7. 2011 v Dolní Kalné. Všichni příznivci závěsného kuželníku a aktivní zábavy jsou srdečně zváni. Mohou se účastnit i neregistrované týmy!!! Zájemci pište Věrce Koldové na: koldovaver@email.cz, nebo si o informace zavolejte na: 739 455 036. Na závěr bych chtěla poděkovat dobrovolníkům, kteří pomáhali při sbíraní kuželek, a velké poděkování patří majitelce Autokempu – Lužany u Jičína paní Šprdlíkové za příjemné prostředí.