- náhradní plnění

více info: ZDE
Návštěvnost
2011-03-12 - I. kolo 1. ligy v iKuželníku 2011
V sobotu 12. 3. 2011 proběhlo ve Staré Pace v tělocvičně na Masarykově ZŠ I. kolo 1. ligy integrovaného závěsného kuželníku (iKuželníku).

Všech pět turnajů (kol) 1. ligy (kde je v současné chvíli zaregistrováno 15 týmů z celé ČR), organizuje naše sdružení pro Asociaci integrovaných sportů. I. kola se zúčastnilo téměř 50 sportovců všech registrovaných týmů. K dobré náladě přispěli i dobrovolníci, kteří se starali o občerstvení a o hladký průběh turnaje. Všem samozřejmě patří velký dík.

První dvě místa si podle předpokladu odvezly týmy z Liberce. První byli Slavíci - 429 shozených kuželek, druzí Zelené údolí - 415 kuželek a třetí se umístili místní Pačáci s 391 shozenými kuželkami.

V jednotlivcích (neligová soutěž) skončil na prvním místě s celkovým počtem 148 shozených kuželek Jan Halaburt.

Další kolo - turnaj v iKuželníku proběhne 14. 5. 2011 v Hotelu Charlie - Kovač. Všichni příznivci závěsného kuželníku a aktivní zábavy jsou srdečně zváni. Mohou se účastnit i neregistrované týmy!!! Zájemci pište Věrce Koldové na: koldovaver@email.cz, nebo si o informace zavolejte na: 739 455 036.